Parishes

Australia

 Australia2

Matagaluega:VITORIA [VIC] 

PulegaVITORIA I MATU                                                     

1. Northcote                                        Aviti & Saiaigaeiva Etuale FT 
2. Meadow Heights Fiaalua'e & Manuula Tiata FS 
3. Brimbank Samani & Vaimoana Lupematasila FS                                         
4. Perth Konelio & Fueselela Tali FS  
5. Watsonia Sikeli & Litara Leasiolagi FS
6. Melepone Asafo & Selina Iosefa FS 
7. Swan Valley (Perth) Alaofetu & Kalala Faaeteete FS [Faamisionare]
         

Pulega:VITORIA TUTOTONU

1.
Glenroy Paul & Taulogomai Gray FT 
2. Tullamarine I'aeva & Fa'afouina Lagaaia FS 
3. Melton Apineru & Leafaitulagi Misipele FS 
4. Burnley Leitualasa & Sala Fa'amatala FS 
         

PulegaVITORIA I SAUTE

1. Dandenong Viliamu & Nellie Finau FT
2. Frankston Iakopo & Mafoe Pesaleli FS
3. Clayton Fatu & Tulele Tufue FS 
4. Hampton Park Tenise & Tepora Lokeni FS 
5. Cranbourne Moe & Tusialei Tauti FS 
6. Keysborough Melani & Ailini Keilani FS
6. Pakenham Luteru & Mane Ogeuta FS
6. Fountain Gate Faimata & Nerisa Tavita ATN
         

 Matagaluega: [NSW]

Pulega: SINI I MATU

1. Granville Siaki & Gaufa Brown FT 
2. Villawood Isaako & Tavai Patea FS 
3. Fairfield Peletisala & Michiko Lima FS 
4. Newcastle Elama & Taeario Alao FS
5. Shanes Park Iosefa & Satui Iuvale FS                                                                    
6. Penrith Gafoaleata & Lagiraea Faitua FS   
7. Crossroads Tanielu & Maria Lemau FS 
8. Green Valley  Pu'a & Maleina Tima FS 
 9.   Smithfield  Vaalele & Tupulagafou Tapaleao FS                                 
 10.  Cecil Hills  Roy & Pitolua Saipaia FS
   

 Pulega: SINI I SAUTE

1. Sydney Malifa Taeipo & Sitaua Malifa FT
2. Bankstown Iele & Faasuka Paulo FS
3.  Prestons Litala & Levei Tuimaualuga                                                              
   Mascot Pasefika & Talalelei Maiava FS 
5. Canterbury Iakopo & Faaesea Leleimalefaga FS   
6. Condell Park Fiti & Maria Semaia FS    
7. Liverpool Faatamalii Tanielu FS      
8. Moorebank Tue & Tolopo Lemalu FS 
9 ST George/Heathcote Mofate & Aliitasi Fuimaono FS
10 Taeaofou o le Talelei Faalepo & Lemapu Tuisuga FS
         
   

 

Matagaluega: Niu Sa Uelese Sisifo

Pulega: SINI I SISIFO

1.
Mt Druitt Simeona & Alofa Taefu FT 
2. St.Claire Toese & Taavili Lealiiee FS                                                                  
3. Michinbury Iakopo & Ianeta Ropati FS
4. St. Clair Toese & Taavili Lealiee FS
5. Canbera (ACT) Iorina & Faafetai Maniti FS 
6. Riverstone Harry & Mutaaga Cowley FS
7. St Mary's Sam & Sapi Amosa FS                  
         

Pulega: SINI I SASA'E

1.
Campbelltown Kolia Fiu Kolia FT & Sootuli
2. Camden Namuasua Mareko FS & Ataataoletaeao
3. Griffith ****Vacant****
4. Leeton Pepa Taavao FS & Ailini     
5. Macarthur Sumeo Leota FS & Sauimalae
6. Moorebank Rupi Apaola & Tamara
7. Wollongong Vailele Lemalu FS & Eseta (Faamisionare)
8. Riverina Soliga & Ula Te'o (ATN)
 

 

Pulega: SINI TUTOTONU

1.
Rooty Hill Uikilifi & Shirley Vaifale FS
2. Wentowrthville Tavita & Siulepa Filipaina FS
3. Blacktown Matelili & Moevasa Leaana FS
4. Quakers Hill Farani & Paono Tofilau FS     
5. Eastern Creek Okesaita & Sulamai Iosia FS
         

Matagaluega: KUINISELANI [QLD]

Pulega: PURISIPENI I SISIFO

1. Westside Lance & Satelite Tautiepa FT 
2. Ipswich Tavita & Lei- Moana Evagelia FS            
3. Metro West Asora & Nu'uausala Faresa FS
4. Springfield Lakes Henry & Orepa Ito FS
5. Southside Petaia & Sarai Tuifao FS
6. Forest Lakes Sili & Logola Mo'a FS
7. Alice Springs Uelese & Roseta Mulitalo
 

Pulega: PURISIPENI I MATU

1. Northside Lauie & Autalaga Lupematasila FT
2. Caboolture Osa & Faaiuga Nanai FS  
3. Pine Rivers Tapenaga & Olita Reupena FS                                                                 
4. Chermside Aliota & Upulasi Tiatia FS 
5. Townsville Poloaiga & Lauao Imo FS 
6. Morayfield Ioane & Silaumua Aloalii FS                                                                     
7. Cairns Aminatapu & Elena Taua FS

Matagaluega: KUINISELANI I SAUTE [QLD Sth]

Pulega: PURISIPENI I SAUTE

1. Southwest Brisbane  Tauaaga & Senerita Mataafa FT 
2. Setima o le Ola Pevise & Shirley Leo FS 
3. Papa o le Olataga Neti & Faau'u Seluka FS    
4. Brisbane Milo & Talamasinei Faaleava FS 
5. Ipswich Central Aofaiga & Lolo'u Levi FS 
6. Ola Fou Sabu & Sueileata Samoa FS
7. Centenary Makisua & Nima Reupena FS
8. Eastside Faasoi & Taleta Maua FS 

PulegaLOGAN

1. Logan City Ionatana & Alapeta Fa'ai'uaso FT
2. Logan West Perelini & Tiliilagi Tauilo FS
3. Logan East Isamaeli & Kuinivia Liaina FS
4. Loganholme Paratiso & Shalom Afaaso FS
5. Sulu o le Talalelei Safiti & Hinemoa Iupati FS
6. Lou Ola ia Aoga Faafetai & Mereitulagi Setefano FS
         

New Zealand

Matagaluega: AUKILANIsfern2

PulegaMAUNGAKIEKIE

1. Panmure Pouniu & Aniva Faamausili FT
2. Sandringham Dr Featuna'i & Virginia Liuaana FS 
3. Onehunga
****VACANT****
4. Owairaka Kafareli & Imelda Sasagi FS
5. Mt Roskill Iosefa & Renita Tiata FS
6. Avondale Auvaa & Anofale Eneliko FS
7. Greenlane Faafetai & Petra      ATN
8. Mangere Bridge  Tone & Aoao Leituala FS
9. Orakei Perkins & Olataga Waterhouse FS
     

PulegaWAITEMATA

1.
North Shore Fiatepa & Penina Faae'e FT
2. Kingsland Fetuliaina & Fusi Pama FS
3. Western Springs Vagatai & Lusia Va'aelua FS 
4. Grey Lynn Dr Peniamina & Sinatala Leota FS
5. Glenfield Iosefa & Lagimaina Rimoni FS
6. Mt Eden Togafiti & Masae Tuaoimaalii FS
7. Favona Fuata'i & Siloma Misiaita FS
     

Pulega: WAITAKERE

1. Te Atatu ****VACANT****
2. Blockhouse Bay Sesera & Litara Tolova'a FS
3. New Lynn Ma'aola & Molly Seseroma FS
4. Ranui
Filemoni & Alefa Tuigamala FS
5. Penisula o Petesa Fa'apaia & Faatonu Seumanutafa FS
6.
Peteleema Fou Afiga & Pepe Timu FS
7. Titirangi Tafesilafa'i & Miriama Lavasi'i FS
8. Glen Eden Aleki & Eta Nanai FS
9. Green Bay Lama & Mapusaga Milford FS
10.   Upper Habour Anitoni & Naomi Misa 

 

 Matagaluega: MANUKAU

Pulega: MANUKAU I SASA'E

1. Weymouth Silo'a & Lotofoa Lologa Iosua FT
2. Papatoetoe Alosina & Otaota Vavae FS 
3. Manurewa Talia & Feiloa'iga Tapaleao FS
4. Papakura Fotu & Selena Perelini FS
5. Takanini Palemia & Rosa Lafolafo FS
     

Pulega: MANUKAU I SISIFO

1.
Pakuranga  Va'aelua & Nila Patu FT
2. Otara *****Vacant*****
3. Sulu o le Malamalama Wiri  Iosefatu & Mafumaiala Patea FS 
4.  East tamaki Eperone & Salataima Futi FS
5.  Otahuhu Ata & Moua'ana Milo FS
     
 

Pulega: MANUKAU I MATU

1.
Mangere West Petaia & Seira Lokeni FT
2.  Mangere East   Victor & Salome Pouesi FS
3.  Taeaoafua   Sean & Faufau Palala FS
4.  Sulu o le Ola  Iakopo & Kuini Isaraelu FS

 Pulega: WAIKATO

1.
Hamilton Anatu & Mata'ina Reupena FT
2.  Te Kuiti   Tanielu & Greenlane Lava FS
3.  Rotorua    Iakopo & Pelei'upu Manutai FS
4.  Tauranga  Alesandro & Lili Tuamu ATN

 

Matagaluega: NIU SILA I SAUTE

Pulega: UELIGITONE I SAUTE

1. Hutt Valley  Faatulituli & Meripa Setu FT
2. Newtown  Tautiaga & Tina Mamea FS
3. Petone Fereti & Sosefina Tutuila FS
4. Wainuiomata  Henry & Maresa Iputau FS
5. Lower Hutt  Oliva & Pulusila Tia'i FS
6. Upper Hutt  Vaegaau & Keiti Liko FS
7. Newlands  La'aulepanona & Pepe Fereti FS
 

Pulega: UELIGITONE I MATU

1. Cannons Creek  A'ufaga & Sina Faafia FT
2. Ketesemane  Kuatemane & Falesau Ulutui FS
3. Porirua  Nove & Penina Vailaau FS
4. Masterton Meki & Maria Lauvi FS
5. Levin  Elekana & Laganofo Tuialii FS
6. Palmerston North  Periti & Tiana Fauolo FS
7. Marton Nevin & Mile Atoa FS 
8. Wanganui Taipisia & Toiata Lauvi FS
9. New Plymouth Faafetai & Nila Milo FS 
10. Hastings ****VACANT****
11. Napier Arthur & Gese Talaga FS 
11. Akina John Ah Honi (Faamisionare) 
 

Pulega: MOTU I SAUTE

1. Woolston Christchurch Tumama & Elisapeta Vili FT
2. Dunedin Posala & Phillipa Tioa FS
3. Nelson  Faleulu & Luaipou Malaulau FS
4. Hornby  Reupena & Tagiilima Muaimalae FS
5. Wainoni  Rev Fitifiti Luatua FS
6. Invercargill Lole & Kahealani Fiso FS
7. Ashburton   Rev Viliamu Chang Foung
8. Timaru  Uosepi & Tumanu Paiaaua FS
9. Blenheim Menu & Filifilia Puni FS
10. Shirley  Rev Ruby Leota FS

Others

  American Samoa
Tafuna Alapi Eti FS ( )    

 

Fiji

Suva Afa Afato FS (Iutita)    

Savai'i

Matagaluega: FA'ASALELE'AGA

PulegaSALEGA

1. Fai'a'ai Faasavala & Lina Leilua FT
2. Taga Simalu & Nefunefu Kovati FS 
3. Fogatuli Apelu & Sieni Semu FS
4. Siutu Talosaga & Neta Hitila FS
5. Sala'ilua Mose & Uputaua Malaga FS
6. Fagafau *******VACANT*******
7. Vaipu'a Ionatana Tupolo FS
8. Samata Aokuso & Tofaifaalua Faamate FS
9. Foailalo Pulemau & Nimoe Seve FS
     

Pulega:PALAULI

1.
Gautavai Leaso & Faafetai Tupai FT
2. Maota Falevi & Pelenatete Petana FS
3. Tafua-tai Niulala & Loreta Kupa FS 
4. Fa'ala Uili & Parda Konelio FS
5. Vailoa Siaosi & Perelini Leleimalefaga FS
6. Papa (Puleia) Faamanuia & Talifasia Faaaliga FS
7. Puleia Mose & Aliitasi Tanielu FS
8. Sili Epati & May Amosa FS
9. Vaito'omuli Fereti & Heta Sefo FS
     

Pulega: SAFOTULAFAI

1. Fogapoa Ioane & Vaitai Samoa FT
2. Lalomalava Sotiaka &  Roma ATN
3. Fatausi Tesimeta & Leatuna Afamasaga FS
4. Fusi Mafi & Lepeti Taveuni FS
5. Sapapali'i Auatama & Tamara Esera FS
6. Iva Tonu & Malelega Peleseuma FS
7.
Salelavalu Ioane & Amia Tauiliili FS
8. Salelologa Valaauina & Veronika Taumafai FS
     

Pulega: AMOA

1. Saipipi *******VACANT*******
2. Asaga Faataualofa & Miriama Mata'i FS
3. Lano Feterika & Navy Motu FS
4. Sa'asa'ai Lafolafo & Luisa Amituana'i FS
5. Faga  Alofa & Noreen Ale FS
6. Si'ufaga Fiafia & Fa'auluuluga Toelafoa FS
7.  Pu'apu'a  Aperaamo & Anne Tufuga 

 

Matagaluega: ITU O TANE

Pulega:ITU ASAU

1. Papa (Sataua) Amuia & Tiresa Seuala FT
2. Auala *******VACANT******* 
3. Sataua Toese & Pailalo Tuia FS
4. Vaisala Kirisimasi & Taefalaula Mua'ava FS
5. Falealupo-uta Leauma & Salamina Faletoese FS
6. Vaotupua Namaia & Pelemoni Kofe FS
7. Tufutafoe Albert & Simalua Fa'ata'ita'i FS
8. Avata Gutu & Mesepa Fa'asau FS
     

Pulega:GAGAIFOMAUGA

1.
Safotu Tanielu & Siataata Apineru FT
2. Sasina Panapa & Leafa Too FS
3. Manase Filipo &    Vili FS
4. Paia Anthony & Lealofi Kosena FS
5. Lefagaoalii Alesana & Siapolima Afamasaga FS
6. Matavai Lauititi &Vaimaila Vaega
7. Faletagaloa Vaueli &  Sanerivi FS
8. Fatuvalu Mani & Sareta Nepo FS
9. Fagae'e Afatia & Talalelei Niue FS
10. Letui Isaako & Venice Sefo FS
11. Aopo Penaia & Ianeta Europa FS
12. Samauga  Vavae & Fereni Maua FS 
     

Pulega:GAGA'EMAUGA

1. Samalaeulu Palemia & Tovale Tauiliili FT
2. Sale'aula Penaia & Lagi Koro FS
3. Patamea Tanielu & Tuvalu Tupuse FS
4. Sato'alepai Atapana &        Pati FS
5. Fagamalo Sileli & Mere Tauaifaiva FS
6. Lelepa Ali & Fogalele Alapati FS
7. Avao Kirisimasi & Iliilo Fiti FS

United States

Matagaluega Amerika

Pulega i Matu (North Sub-District)

1 EFKS Utah Saitumua Tafaoialii FT (Rosa) Magna, UT
2 Savali ole Filemu Matapo'o Peniamina FS (Penina) Las Vegas, NV
3 Las Vegas NV Frank Togafau FT (Sota) Las Vegas-Owens
4 Ierusalema Fou Uamuli Su'a FS (Senara) Midvale, UT
5 Fale ole Fai Ipu Omea Tupe Auelua FS (Salamasina) San Bernadino, CA

 

Pulega San Francisco (San Francisco Sub District)

1 Laau o le Ola Selulo Lago'o FT (Vaiola) Daly City, CA
2 Viodolorosa Tavita Faletagaloa FT (Cynthia)
 Modesto, CA
3 Seattle Paulo Lealaitafea FS (Sei'a) Seattle, WA
4  EFKS Malua Washington  Hector Pouono FS (Herema)

 

Pulega i Saute (South Sub District)

1 Ola Mo Keriso Makerusa Porotesano FT (Faate'a) San Diego, CA
2 Agape Filo Tauaivale FS (Feagai) Garden Grove, CA
3 Independence Faaitamai Leota FS (Lupe) Independece, MO
4 Alaska  Elisaia Tagiilima FS (Nofoaluma)  (Faamisionare) 

 

Pulega Tutotonu (Central Sub District)

1 Dominguez *****Vacant***** Compton, CA
2 Long Beach, CA
3 Taeaofou EFKS Time Laufili FS (Nerisa) Los Altos, CA
4 Vai o le Ola Andrew Leavasa FT (Losivale) Lakewood,CA
5 Carson,CA
6 La ole Amiotonu Leaoga Tanuvasa FS (Carol) Hacienda,CA

Matagaluega Hawaii

Pulega i Sisifo (West Sub District)

1 Kalihi Tinetali & Moeava Gafa FT 
2 Lamepa o le Ola Sisigafu'a & Paratisa Bentley FS 
3 Alii Irae Peni & Sose Filivaa FS
4 Mililani  Jade & Rosie Fautanu AMT

 

Pulega i Sasa'e (East Sub District)

1 Vaipuna o le Ola Iosefa & Florence Tui FT
2 Honolulu Galuefa & Sara Leilua FS
3 Waimanalo Soa Jr & Loimata Soa FS

Upolu

sam2

Matagaluega:APIA I SASA'E

PulegaVAIMAUGA I SISIFO

1. Maugafiafia Setu & Siatuvai Samitioata FT
2. Vaiala Iese & Siaeauli Uele FS 
3. Fagali'i Petaia & Tinei Leavai FS
4. Levili Fa'alenu'u & Henrietta Tagataese FS
5. Vailele Siaosi & Sou Salesulu FS
6. Tanoalei'a Enefatu & Atigisami Lesa FS
7. Vaivase Tai Seilala & Agape Lumanuvae
8. Moata'a Semikueva & Vesia Fa'atoafe FS
     

Pulega:VAIMAUGA I SASA'E

1.
Luatuanu'u Aila & Valasi Patea FT
2. Eva Irenio & Lapu'a Tagaloa FS
3. Lauli'i Pita & Emi Toleafoa FS 
4. Letogo Lavilavi & Asolelei Lavilavi FS
5. Solosolo Sepi & Meafou Gafa FS
6. Leusoali'i Tanoalei'a & Elalaumate Tunupopo FS
     

Pulega: MA'Ā

1. Saoluafata Limua'a & Daru Samuelu FT
2. Falevao Tafa'i & Silupe Galumalemana FS
3. Faleapuna Peni & Faataualofa Meaalofa FS
4. Fusi Alo & Milly Pita FS
5. Lalomauga Sakaio & Magalelei Maiava FS
6. Manunu Roma & Wilma Enosa FS
7.
Falefa Tau & Leinati Toleafoa FS
8. Lufilufi Vaigalo & Petimara Maua FS
     

Pulega: FAGALOA

1. Uafato Asotasi & Savaliga Gu Time FT
2. Ma'asina Solomona & Muamai Ta FS
3. Lona Siaosi & Meli Samoa FS
4. Ta'elefaga Tapuni & Tinoi Maulolo FS
5. Salimu & Musumusu Harima & Matuli LeMamea FS
6. Sauano Ieti & Manu'ula Tofaeono FS
7. Samamea Filiilagi & Epenesa Toleafoa FS
     

 Matagaluega: FALEATA

Pulega: FALEATA I SISIFO

1. Tulaele Fa'au'uga & Maima Mata'utia FT
2. Toamua Eletise & Rosa Suluvale FS 
3. Vaigaga Tautua & Naomi Aurelio FS
4. Vaitele Uta Muao & Tauvela Su'a FS
5. Vailoa Uta Nouata & Fa'aao Saifoloi FS
6. Vailoa Tai Siaosi & Samira Matai'a FS
7. Elise Fou Reupena & Vaipou Nofoa'iga FS
8. Peteleema Fou Iosefa & Tina Afutiti FS
9. Nu'u Letaulau & Tina Pesaleli FS
   

Pulega: FALEATA I SASA'E

1.
Alafua Tavita & Lupe Anesone FT
2. Sinamoga Larry & Semurana Williams FS
3. Aleisa i Sisifo Pati & Aiga Crichton 
4. Ululoloa/Si'usega Kerisimasi & Viola Sani FS
5. Lotopa Posala & Moevao Tiotio FS
6. Ketesemane Fou Misipalauni & Tafao Faatau FS
7. Aleisa i Sasa'e Apisaloma & Sao Ta'eleipu FS
8. Lepea Esekia & Asolelei Peneueta FS
9. Vaimoso Amosa & Sinefu Reupena FS
     

Matagaluega: APIA

Pulega: APIA I SISIFO

1. Apia *******VACANT*******
2. Alamagoto Fa'atafa & Sinuanua Nefu FS
3. Sogi *******VACANT*******
4. Aai o Niue Efu & Hana Efu FS
5. Fugalei Komisi & Mercy Samuelu
6. Mulinu'u Talalelei &Filita'a Tuafafo FS
6. Falelauniu

 

Pulega: APIA I SAUTE

1. Leufisa Auva'a & Aiga Peseta FT
2. Falema'i *******VACANT*******
3. Vaoala Ioane & Manuia Petaia FS
4. Vailima Fa'asalafa & Ioana Vitaoa FS
5. Tanugamanono Poasa & Mina Toiaivao FS
6. Loimata o Apaula Letupu & Helen Mata'utia ATN

 

Pulega: APIA I SASA'E

1. Apia Uta Siolo & Merita Tauati FT
2. Matautu Tai Moli & Zina Moli FS
3. Matautu Uta Elisaia & Samoa Kolia FS
4. Vaipuna Tuuau KF & Aolele Tu'u'au FS
5. Fa'ato'ia Dr Paulo & Uputu'u  Koria FS
6. Vini Fou Fuifui & Roberta Te'evale FS
7. To'omatagi Fuao & Sieni Fuimaono FS
8. Maagiagi Tuana'i & Upu Uesile FS

 

Matagaluega:MALUA

PulegaMALUA I SASA'E

1. Faleula Fili & Pereseti Matalavea FT
2. Tuana'i Kamuta & Makerita Mataafa FS 
3. Malie Eroni & Litia Sitanilei FS
4. Afega Luapene & Fa'aolataga Nepo FS
5. Le'auva'a
Isaia & Eseta Kalepo FS
     

Pulega:MALUA I SISIFO

1.
Faleasi'u Timoteo & Ilasa Tapelu
2. Levi (Saleimoa) Isaako & Pereise Viki FT
3. Utuali'i Faraimo & Sarona Ti'iti'i FS 
4. Saleimoa Seti & Vaialisi Seti FS
5. Lepale Peteru & Ausiva FS
6. Togo Tavita &           Pulu FS
7. Fasito'o Uta Uta & Feula Muaulu FS
     

 Matagaluega: A'ANA

Pulega: FALELATAI

1. Matautu (Falelatai) *******VACANT*******
2. Si'ufaga Andrew &            Laufiso FS
3. Pata Caesar & Sarona Samuelu FT
4. Samatau Julius & Lenitali Fruean FS
   

Pulega: MANONO

1.
Satuimalufilufi Taise & Tapusa Ioapo FT
2. Faleū Ieremia & Mesi Saufo'i FS
3. Salua Tai Maluelue & Melaina P Tone FS
4. Apolima Tai Amosa & Mele Silipa ATN
5. Apai Iona & Tasileta Paniani FS
6. Apolima Uta Avele &  Utumapu FS
7. Manono Uta Napoleone & Sita Vaiaso FS
8. Fuailolo'o Hemi & Titi Fa'atonu FS
9. Lalovi Tauapa'i & Susana Tufi FS
10.  Lepuia'i Pi'ilua & Na'oafioga Sao FS
   

Pulega: ALOFI

1. Satapuala Ailepata & Nofoaga Leuta FT
2. Leulumoega Tunupopo & Sefulu Patū FS
3. Fasito'otai Eric & Amata Mulitalo FS
4. Vailu'utai/Faleatiu Mose & Betty Galuvao FS
5. Nofoali'i Tupou & Luisa Tanielu FS
6. Etena Fou Simona & Sivailoa Perefoti FS

 

Pulega: LEFAGA

1. Savaia Tai *******VACANT*******
2. Savaia/Tafagamanu Keneti & Fa'aleleiga Leaupepe FS
3. Tanumalala Motuga & Sioi Matagi FS
4. Safa'ato'a Uta I'aeva &       Amitai FS
5. Safa'ato'a Tai Nomeneta & Taua Simanu FT
6. Matautu Tai (Lefaga) Lauama & Elieta Fonotaga FS
7. Matautu Uta (Lefaga) Esaroma & Ruta Fatilua FS
8. Falease'ela Tuitoga & Silika Leota FS
9. Gagaifo Uta Ruperake & Mary Petaia FS
10.  Tafagamanu Tai To'osavili & Epenesa Tua FS

 

Matagaluega: LOTOFAGA/LEPA/ALEIPATA

Pulega: LEPA & LOTOFAGA

1. Lotofaga Iosefa & Teki Uilelea FT
2. Matatufu Fa'asalafa & Siline Alaovae FS
3. Lepa Tavita & Mileneta Maliko FS
4. Aufaga Malo & Lisa Afia FS
5. Vavau Susuga & Faasasalu Alesana FS
6. Saleapaga Uaea & Violeti Isaraelu FS

 

PulegaALEIPATA

1.
Mutiatele Timoteo & Sa Momoemausu FT
2. Ulutogia Kolia & Pua Matamu FS
3. Lalomanu Etisone & Henrietta Gafa FS 
4. Saleaaumua Pati & Matalena Vili FS
5. Samusu Nukulaelae & Tuasivi Iati FS
6. Satitoa Vaitu'u & Vaisaili Palale FS
   

 Matagaluega: FALEALILI/SIUMU/SAFATA

Pulega: FALEALILI

1. Sapo'e Tunumoso & Susana Iosia FT
2. Salesatele *******VACANT******* 
3. Salani Kelekolio & Lupe Sanele FS
4. Piu Reupena & Italia Le'au FS
5. Malaemalu Fa'aletaua &Togi Fa'aea FS
6. Matautu Amosa & Punipuao Vaetoe FS
7. Vaovai Anoa'i & Sina Faletutulu FS
8. Poutasi Letone & Carol Uili FS
9. Saleilua Iakopo & Seutatia Pese FS
10.  Sapunaoa Toalua & Sue Perese FS
11.  Satalo Fuata'i & Aotumua Simanu FS
12.  Si'uniu Momo'e & Tagisia Gaga'eolo FS
   

Pulega: SIUMU & SAFATA

1.
Vaie'e Kereta & Faafetai Fuafiva FT
2. Lotofā Feata & Lisa Perelini FS
3. Tafitoala Siaosi & Imakulata Moananu FS 
4. Sa'aga Lance & Freda U Urale FS
5. Siumu Tuia & Maupenei Peseta FS
6. Sataoa Faresa & Mae'e Faresa FS
7. Sa'anapu Tai Iakina & Matagitau Alefaio FS
8. Sa'anapu Uta Denny & Puna Epati FS
9. Fausaga Falemalu & Fetalai Aiavao FS